PIASKOWANIE

piaskowanie leszno

EKOLOGIA

Stosowana przez nas technologia jest całkowicie ekologiczna, a malowane powłoki w 100% bezpieczne w kontakcie z ludźmi. Farby posiadają atesty, pozwalające na kontakt z żywnością i wodą pitną.

TRANSPORT

Najniższa cena dostawy kompletu felg w Polsce. 59 zł w obie strony!

Zapytaj o szczegóły
SZYBKA WYCENA

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Pozostaw swój numer telefonu. Skontaktujemy się z Tobą.


KONTAKT

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Potrzebujesz wyceny? Skontaktuj się z nami.

Przejdź do kontaktu

Piaskowanie felg aluminiowych wykonujemy w dbałości o najwyższe standardy realizacyjne. Taki zabieg pomaga pozbyć się korozji, a także głębokich wżerów w lakier. Z tego powodu czynność piaskowania felgi należy wykonać z największą starannością, by jak najlepiej przygotować obręcz do nałożenia warstwy antykorozyjnej, a następnie malowania.

Piaskowanie aluminium jest niezbędne przy wszelkich pracach renowacyjnych. Wymaga użycia specjalnego piasku, dzięki czemu można osiągnąć najlepszy z możliwych efektów. Do elementów aluminiowych polecamy również usługę szkiełkowania.

Piaskowanie konstrukcji stalowych jest niezbędne z punktu widzenia prac renowacyjnych. Pozwala na usunięcie śladów korozji, a także wszelkich głębokich wżerów. Usługę należy wykonać jeszcze przed zabezpieczeniem warstwą antykorozyjną oraz przed ostatecznym malowaniem. Wymaga dużej dokładności, by uzyskane efekty utrzymały się jak najdłużej.